VelaShape jest niezwykle skutecznym zabiegiem odchudzającym. 4 zabiegi wystarczają, żeby wyszczuplić sylwetkę i jednocześnie poprawić jakość skóry. Ale co zrobić jeżeli naszym problemem jest nie tylko obwód ciała ale także cellulit?

W tym celu należy połączyć zabiegi odchudzające VelaShape z najlepszy na rynku zabiegiem antycellulitowym VelaSmooth. Procedura nazywa sie VelaShape Plus - zabieg na odchudzanie i cellulit - składa się z 6 zabiegów VelaSmooth i 4 zabiegów VelaShape wykonywanych naprzemiennie.

Skuteczny zabieg odchudzający i antycelluliltowy = VelaShapePlus

VelaSmooth jest starszą siostrą VelaShape. Bazuje na tej samej technologii łączącej masaż podciśnieniowy i mechaniczny z grzaniem prądem RF i światłem IR. Parametry urządzenia są dobrane tak aby walczyć z cellulitem, i żeby tą walkę wygrać. Dlatego mocna, tak podciśnieniowy jak i mechaniczny są znacznie bardziej intensywne niż wypadku VelaShape. Niezbyt silne i głębokie grzanie pozwala nie tylko zredukować rozmiar podskórnej tkanki tłuszczowej, ale także utrzymał intensywność masażu na poziomie, który nie grozi rozciągnięciem skóry, typowym dla konkurencyjnych endermo masaży.

 

Skuteczny zabieg na odchudzanie i cellulit = VelaShapePlus

Połączenie tych dwóch zabiegów w jedną procedurę nazywaną VelaShape Plus stworzyło zupełnie nową jakość. Po raz pierwszy hasło Szczupła i bez Cellulitu stało się czymś więcej niż tylko zgrabnym sloganem marketingowym.

VelaShape Plus zabieg na odchudzanie i cellulit swoją moc czerpie z synergii jaka zachodzi pomiędzy zabiegami VelaShape i VelaSmooth. VelaSmooth silnie masując i delikatnie przegrzewając podskórną tkankę tłuszczową doskonale przygotowuje pole działania dla VelaShape - zabieg VelaShape wykonany kilka dni po zabiegu VelaSmooth może być nawet o 30% skuteczniejszy! Natomiast VelaShape, zabieg który jak żaden inny potrafi przyśpieszyć metabolizm tłuszczu, powoduje zmniejszenie przerośniętych komórek tłuszczowych, które znajdują się tuż pod skórą i są jedną z przyczyn powstania cellulitu.

Opisana powyżej synergia sprawia, że 6 zabiegów VelaSmooth wykonanych naprzemiennie z 4 zabiegami VelaShape daje znacznie lepszy rezultat niż 10 zabiegów VelaSmooth i 4 zabiegi VelaShape wykonywanych oddzielnie. Efekty są naprawdę bardzo dobre.

 

Skuteczny zabieg na cellulit i odchudzanie
efekt odchudzania po zabiegu VelaShape Plus

10 zabiegów zamiast 14 to oszczędność czasu i... pieniędzy ponieważ cena procedury VelaShape Plus na odchudzanie i cellulit jest bardzo korzystna. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do KształtoSfery, na bazie której doświadczeń i we współpracy z którą powstała ta wyjątkowo skuteczna procedura modelowania sylwetki - szczegóły znajdziecie Państwo tutaj - www.ksztaltosfera.pl/oferta/velashapeplus

Więcej informacji o procedurze VelaShape Plus, na odchudzanie i cellulit możecie Państwo otrzymać zadając pytanie poprzez nasz formularz